1808J0500331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0500331MDR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1808J0500331MDR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 50V X7R 1808
listoch: 1808J0500331MDR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1808J0500331MDR
Číslo dielu 1808J0500331MDR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 50V X7R 1808 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131911 pcs Dátový hárok 1808J0500331MDR.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1808 (4520 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability