1210Y5000331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y5000331MDR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210Y5000331MDR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 500V X7R 1210
listoch: 1210Y5000331MDR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
16000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210Y5000331MDR
Číslo dielu 1210Y5000331MDR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 500V X7R 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 123333 pcs Dátový hárok 1210Y5000331MDR.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive