1210Y1000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000100GFR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210Y1000100GFR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210
listoch: 1210Y1000100GFR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
16000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210Y1000100GFR
Číslo dielu 1210Y1000100GFR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79556 pcs Dátový hárok 1210Y1000100GFR.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive