1210J1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1210J1K00331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1KV X7R 1210
listoch: 1.1210J1K00331MXT.pdf2.1210J1K00331MXT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1210J1K00331MXT
Číslo dielu 1210J1K00331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1KV X7R 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 192135 pcs Dátový hárok 1.1210J1K00331MXT.pdf2.1210J1K00331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 1000V (1kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose