1206Y5000100GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000100GAR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1206Y5000100GAR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206
listoch: 1206Y5000100GAR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1206Y5000100GAR
Číslo dielu 1206Y5000100GAR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107988 pcs Dátový hárok 1206Y5000100GAR.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.063" (1.60mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria FlexiCap™
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia Automotive, Boardflex Sensitive