1206Y1K20331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K20331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1206Y1K20331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1206
listoch: 1.1206Y1K20331MXT.pdf2.1206Y1K20331MXT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1206Y1K20331MXT
Číslo dielu 1206Y1K20331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 328078 pcs Dátový hárok 1.1206Y1K20331MXT.pdf2.1206Y1K20331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 1200V (1.2kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.063" (1.60mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive