1206J1000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000100GFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1206J1000100GFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
listoch: 1206J1000100GFT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1206J1000100GFT
Číslo dielu 1206J1000100GFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131347 pcs Dátový hárok 1206J1000100GFT.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 100V
tolerancia 10pF Hrúbka (Max) C0G, NP0
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia High Reliability, Automotive hodnotenie -
polarizácia 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu 1206J1000100GFT
Lead štýl 0.063" (1.60mm) Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Poruchovosť -
Rozšírený popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206