1111J2000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2000100GQT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1111J2000100GQT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111
listoch: 1111J2000100GQT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1111J2000100GQT
Číslo dielu 1111J2000100GQT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60105 pcs Dátový hárok 1111J2000100GQT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.070" (1.78mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1111 (2828 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Q, Low Loss
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia General Purpose