0805Y0500331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0500331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805Y0500331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 50V X7R 0805
listoch: 1.0805Y0500331MXT.pdf2.0805Y0500331MXT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0805Y0500331MXT
Číslo dielu 0805Y0500331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 50V X7R 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 365918 pcs Dátový hárok 1.0805Y0500331MXT.pdf2.0805Y0500331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive