0805J2001P80DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2001P80DFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805J2001P80DFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805
listoch: 0805J2001P80DFT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0805J2001P80DFT
Číslo dielu 0805J2001P80DFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 271056 pcs Dátový hárok 0805J2001P80DFT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±0.5pF
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 1.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitné 1.8pF aplikácia High Reliability