0805J1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805J1K00331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1000V X7R 0805
listoch: 0805J1K00331MXT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0805J1K00331MXT
Číslo dielu 0805J1K00331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1000V X7R 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 515794 pcs Dátový hárok 0805J1K00331MXT.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 1000V (1kV)
tolerancia 330pF Hrúbka (Max) X7R (2R1)
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Automotive hodnotenie AEC-Q200
polarizácia 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu 0805J1K00331MXT
Lead štýl 0.051" (1.30mm) Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Epoxy Mountable Poruchovosť -
Rozšírený popis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP CER 330PF 1000V X7R 0805