0805J0250331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0250331MDR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805J0250331MDR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 25V X7R 0805
listoch: 0805J0250331MDR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0805J0250331MDR
Číslo dielu 0805J0250331MDR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 25V X7R 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 326952 pcs Dátový hárok 0805J0250331MDR.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability