0805J0250100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0250100GFR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805J0250100GFR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805
listoch: 0805J0250100GFR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0805J0250100GFR
Číslo dielu 0805J0250100GFR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145527 pcs Dátový hárok 0805J0250100GFR.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability