0603Y5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y5000100GCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603Y5000100GCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0603
listoch: 1.0603Y5000100GCT.pdf2.0603Y5000100GCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0603Y5000100GCT
Číslo dielu 0603Y5000100GCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 224272 pcs Dátový hárok 1.0603Y5000100GCT.pdf2.0603Y5000100GCT.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive