0603Y2000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000100GFR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603Y2000100GFR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
listoch: 0603Y2000100GFR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0603Y2000100GFR
Číslo dielu 0603Y2000100GFR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 151411 pcs Dátový hárok 0603Y2000100GFR.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive