0603Y1000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603Y1000100GFR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
listoch: 0603Y1000100GFR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0603Y1000100GFR
Číslo dielu 0603Y1000100GFR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 202806 pcs Dátový hárok 0603Y1000100GFR.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 100V
tolerancia 10pF Hrúbka (Max) C0G, NP0
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
séria FlexiCap™ Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia High Reliability, Automotive hodnotenie -
polarizácia 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu 0603Y1000100GFR
Lead štýl 0.031" (0.80mm) Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Poruchovosť -
Rozšírený popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603