0603Y0630331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0630331MDR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603Y0630331MDR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 63V X7R 0603
listoch: 0603Y0630331MDR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0603Y0630331MDR
Číslo dielu 0603Y0630331MDR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 376897 pcs Dátový hárok 0603Y0630331MDR.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive