0603J2000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000100GFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603J2000100GFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
listoch: 0603J2000100GFT.pdf
  • správa
Špecifikácie 0603J2000100GFT
Číslo dielu 0603J2000100GFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146110 pcs Dátový hárok 0603J2000100GFT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability