0603J0100331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603J0100331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 10V X7R 0603
listoch: 1.0603J0100331MXT.pdf2.0603J0100331MXT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie 0603J0100331MXT
Číslo dielu 0603J0100331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 10V X7R 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 439097 pcs Dátový hárok 1.0603J0100331MXT.pdf2.0603J0100331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.032" (0.80mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose