KSCK100-1
Klein ToolsKlein Tools
KSCK100-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KSCK100-1
Výrobca / Značka: Klein Tools
Popis produktu OFFSET FLEXIBLE-EYE PULLING GRIP
listoch: KSCK100-1.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KSCK100-1
Číslo dielu KSCK100-1 Výrobca Klein Tools
popis OFFSET FLEXIBLE-EYE PULLING GRIP Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1081 pcs Dátový hárok KSCK100-1.pdf
typ Pulling Grip Štýl Medium Duty
séria - Ostatné mená 0-9264447503-0
Typ oka Closed Dĺžka oka 15"
Materiál Steel, Galvanized Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Typ očí Offset
Detailný popis Pulling Grip Medium Duty Offset 15" Priemer kábla 1.00" ~ 1.24" (25.4mm ~ 31.5mm)