KPS050SEN
Klein ToolsKlein Tools
KPS050SEN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KPS050SEN
Výrobca / Značka: Klein Tools
Popis produktu WIRE PULLING GRIP 1/2'' TO 9/16'
listoch: KPS050SEN.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KPS050SEN
Číslo dielu KPS050SEN Výrobca Klein Tools
popis WIRE PULLING GRIP 1/2'' TO 9/16' Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4819 pcs Dátový hárok KPS050SEN.pdf
typ Pulling Grip Štýl Heavy Duty
séria - Ostatné mená 0-9264447422-4
Typ oka Closed Dĺžka oka -
Materiál - Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Typ očí Rotating
Detailný popis Pulling Grip Heavy Duty Rotating Priemer kábla 0.50" ~ 0.56" (12.7mm ~ 14.2mm)