APG1608PBAZC-RV
KingbrightKingbright
APG1608PBAZC-RV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APG1608PBAZC-RV
Výrobca / Značka: Kingbright
Popis produktu LED BLUE CLEAR CHIP SMD
listoch: APG1608PBAZC-RV.pdf
  • správa
Špecifikácie APG1608PBAZC-RV
Číslo dielu APG1608PBAZC-RV Výrobca Kingbright
popis LED BLUE CLEAR CHIP SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5946 pcs Dátový hárok APG1608PBAZC-RV.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Vlnová dĺžka - dominantná 470nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.2V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení Chip LED Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 754-1358-2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Hodnotenie Millicandela 35mcd Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.28mm
Vlastnosti - Detailný popis Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 20mA konfigurácia Standard