KCACH2175OPAL
KhatodKhatod
KCACH2175OPAL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KCACH2175OPAL
Výrobca / Značka: Khatod
Popis produktu LENS CLEAR SCREW
listoch: 1.KCACH2175OPAL.pdf2.KCACH2175OPAL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
  • správa
Špecifikácie KCACH2175OPAL
Číslo dielu KCACH2175OPAL Výrobca Khatod
popis LENS CLEAR SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80008 pcs Dátový hárok 1.KCACH2175OPAL.pdf2.KCACH2175OPAL.pdf
Uhol zobrazenia - typ Lens, Protective
séria KCACH Ostatné mená 1621-1085
Optický vzor - Typ montáže Screw
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál Polycarbonate
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl šošovky Round with Convex Top Veľkosť objektívu 70mm Dia
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pre použitie s / príbuzným výrobcom Seoul
Detailný popis Lens, Protective Clear Seoul®Acrich2 175W Screw farba Clear
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
KCA2ANA1BBB
KCA2ANA1BBB
výrobcovia: Cherry Switches (ZF Electronics)
popis: SWITCH ROCKER SPST 16A 125V