T520B686M004ASE070
KEMETKEMET
T520B686M004ASE070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T520B686M004ASE070
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP TANT POLY 68UF 4V 3528
listoch: T520B686M004ASE070.pdf
  • správa
Špecifikácie T520B686M004ASE070
Číslo dielu T520B686M004ASE070 Výrobca KEMET
popis CAP TANT POLY 68UF 4V 3528 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4384 pcs Dátový hárok T520B686M004ASE070.pdf
Napätie - hodnotené 4V typ Molded
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
séria KO-CAP® T520 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1411 (3528 Metric)
Ostatné mená 399-3060-2
T520B686M004AS
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Kód veľkosti výrobcu B Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.083" (2.10mm) Vlastnosti General Purpose
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhm @ 100kHz Detailný popis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapacitné 68µF