R413F11000000M
KEMETKEMET
R413F11000000M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R413F11000000M
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL
listoch: R413F11000000M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie R413F11000000M
Číslo dielu R413F11000000M Výrobca KEMET
popis CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 530229 pcs Dátový hárok R413F11000000M.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 300V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) séria R41
hodnotenie AEC-Q200, X1, Y2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 399-5470
413F11000000M
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.358" (9.10mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 1000pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 1000pF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression