FLLD3180AMHT7
KEMETKEMET
FLLD3180AMHT7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FLLD3180AMHT7
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu LINE FILTER 180A CHASS MNT
listoch: FLLD3180AMHT7.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 275 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie FLLD3180AMHT7
Číslo dielu FLLD3180AMHT7 Výrobca KEMET
popis LINE FILTER 180A CHASS MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 275 pcs Dátový hárok FLLD3180AMHT7.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité AC (Phase to Phase) 530V
Napätie - menovité napätie (fáza k zemi / neutrál) 305V Napätie - menovité napätie -
Stýl ukončenia Terminal Block séria FLLD3
Ostatné mená 399-14775 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 37 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnosť -
Frekvencia - prevádzka 50/60Hz Typ filtra Three Phase (Delta)
prúd 180A konfigurácia Single Stage