CWR09HC336KB
KEMETKEMET
CWR09HC336KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CWR09HC336KB
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
listoch: CWR09HC336KB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CWR09HC336KB
Číslo dielu CWR09HC336KB Výrobca KEMET
popis CAP TANT 33UF 10% 15V 2915 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12137 pcs Dátový hárok CWR09HC336KB.pdf
Napätie - hodnotené 15V typ Molded
tolerancia ±10% Veľkosť / rozmer 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
séria Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2915 (7338 Metric) Ostatné mená 1001-2223-2
1001-2223-2-MIL
CWR09HC336KB7370
T409H336K015BC7370
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Kód veľkosti výrobcu H Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.125" (3.17mm) Vlastnosti Military
Poruchovosť B (0.1%) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 900 mOhm
Detailný popis 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm kapacitné 33µF