CA064C331M5RACTU
KEMETKEMET
CA064C331M5RACTU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CA064C331M5RACTU
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ARRAY 330PF 50V X7R 0612
listoch: CA064C331M5RACTU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CA064C331M5RACTU
Číslo dielu CA064C331M5RACTU Výrobca KEMET
popis CAP ARRAY 330PF 50V X7R 0612 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 512203 pcs Dátový hárok CA064C331M5RACTU.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Teplotný koeficient X7R Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)