C320C162J3G5TA
KEMETKEMET
C320C162J3G5TA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C320C162J3G5TA
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
listoch: C320C162J3G5TA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie C320C162J3G5TA
Číslo dielu C320C162J3G5TA Výrobca KEMET
popis CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 520690 pcs Dátový hárok C320C162J3G5TA.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 25V
tolerancia 1600pF Hrúbka (Max) C0G, NP0
Veľkosť pozemnej plochy 0.100" (2.54mm) Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
séria Goldmax, 300 Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia Bypass, Decoupling
hodnotenie - polarizácia Radial
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Výrobné číslo výrobcu C320C162J3G5TA Lead štýl -
Výška - sedenie (Max) 0.290" (7.36mm) Vlastnosti Low ESL
Poruchovosť Straight Rozšírený popis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5% popis CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL