C1812C331MZGACTU
KEMETKEMET
C1812C331MZGACTU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C1812C331MZGACTU
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 330PF 2.5KV NP0 1812
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie C1812C331MZGACTU
Číslo dielu C1812C331MZGACTU Výrobca KEMET
popis CAP CER 330PF 2.5KV NP0 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88420 pcs Dátový hárok
Napätie - hodnotené 2500V (2.5kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.071" (1.80mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria C
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Ostatné mená C1812C331MZGAC
C1812C331MZGAC7800
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose