C1206C331M5GACTU
KEMETKEMET
C1206C331M5GACTU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C1206C331M5GACTU
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 330PF 50V NP0 1206
listoch: C1206C331M5GACTU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie C1206C331M5GACTU
Číslo dielu C1206C331M5GACTU Výrobca KEMET
popis CAP CER 330PF 50V NP0 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 592477 pcs Dátový hárok C1206C331M5GACTU.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.035" (0.88mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria C
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená C1206C331M5GAC
C1206C331M5GAC7800
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Lead štýl - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Low ESL Poruchovosť -
Detailný popis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitné 330pF