C1206C104F3GEC
KEMETKEMET
C1206C104F3GEC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C1206C104F3GEC
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
listoch: C1206C104F3GEC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie C1206C104F3GEC
Číslo dielu C1206C104F3GEC Výrobca KEMET
popis CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1% Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 151756 pcs Dátový hárok C1206C104F3GEC.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.071" (1.80mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria C
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 54 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Low ESL
Poruchovosť - Detailný popis 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapacitné 0.1µF aplikácia ESD Protection
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
C1206C104F3JACAUTO
C1206C104F3JACAUTO
výrobcovia: KEMET
popis: CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206
Skladom: 68897 pcs
Stiahnuť ▼: C1206C104F3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C104F3GEC7800
C1206C104F3GEC7800
výrobcovia: KEMET
popis: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
Skladom: 657168 pcs
Stiahnuť ▼: C1206C104F3GEC7800.pdf
RFQ
C1206C104F3GEC7210
C1206C104F3GEC7210