C0402C331M8RACTU
KEMETKEMET
C0402C331M8RACTU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: C0402C331M8RACTU
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 330PF 10V X7R 0402
listoch: C0402C331M8RACTU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie C0402C331M8RACTU
Číslo dielu C0402C331M8RACTU Výrobca KEMET
popis CAP CER 330PF 10V X7R 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 747534 pcs Dátový hárok C0402C331M8RACTU.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.022" (0.55mm) Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) séria C
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená C0402C331M8RAC
C0402C331M8RAC7867
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 52 Weeks
Lead štýl - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) kapacitné 330pF