ALS70C474NJ025
KEMETKEMET
ALS70C474NJ025 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALS70C474NJ025
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
listoch: ALS70C474NJ025.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
48 pcs
  • správa
Špecifikácie ALS70C474NJ025
Číslo dielu ALS70C474NJ025 Výrobca KEMET
popis CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2261 pcs Dátový hárok ALS70C474NJ025.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.031" Dia (77.00mm)
séria ALS70 Ripple Current @ nízkej frekvencie 28.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.4A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.252" (31.80mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 9 mOhms Výška - sedenie (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm @ 100Hz Detailný popis 470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470000µF aplikácia General Purpose