ALF40C271DF500
KEMETKEMET
KEMET
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALF40C271DF500
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ALU 270UF 20% 500V PRESSFIT
listoch: ALF40C271DF500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie ALF40C271DF500
Číslo dielu ALF40C271DF500 Výrobca KEMET
popis CAP ALU 270UF 20% 500V PRESSFIT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13454 pcs Dátový hárok ALF40C271DF500.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria ALF40 Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.06A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole, Press-Fit Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 680 mOhms
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 840 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 270µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 840 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF