ALF40C122FP450
KEMETKEMET
KEMET
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALF40C122FP450
Výrobca / Značka: KEMET
Popis produktu CAP ALU 1200UF 20% 450V PRESSFIT
listoch: ALF40C122FP450.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
120 pcs
  • správa
Špecifikácie ALF40C122FP450
Číslo dielu ALF40C122FP450 Výrobca KEMET
popis CAP ALU 1200UF 20% 450V PRESSFIT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5369 pcs Dátový hárok ALF40C122FP450.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.772" Dia (45.00mm)
séria ALF40 Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.84A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.64A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole, Press-Fit Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 71 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 105 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 105 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF