ASXAMSXAM22K51
JSTJST
ASXAMSXAM22K51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASXAMSXAM22K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 2"
listoch: ASXAMSXAM22K51.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASXAMSXAM22K51
Číslo dielu ASXAMSXAM22K51 Výrobca JST
popis JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 2" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 342848 pcs Dátový hárok ASXAMSXAM22K51.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria XA
Ostatné mená 455-3096 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)