ASRSFSRSF20K152B
JSTJST
ASRSFSRSF20K152B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRSFSRSF20K152B
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SRSF-21T-250A X2 6"
listoch: 1.ASRSFSRSF20K152B.pdf2.ASRSFSRSF20K152B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASRSFSRSF20K152B
Číslo dielu ASRSFSRSF20K152B Výrobca JST
popis JUMPER SRSF-21T-250A X2 6" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 175725 pcs Dátový hárok 1.ASRSFSRSF20K152B.pdf2.ASRSFSRSF20K152B.pdf
Wire Gauge 20 AWG séria -
Ostatné mená 455-3210 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 6.00" (152.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)