ASRSFSRSF12K305B
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASRSFSRSF12K305B
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SRSF-91T-250AS X2 12"
listoch: ASRSFSRSF12K305B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ASRSFSRSF12K305B
Číslo dielu ASRSFSRSF12K305B Výrobca JST
popis JUMPER SRSF-91T-250AS X2 12" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64797 pcs Dátový hárok ASRSFSRSF12K305B.pdf
Wire Gauge 12 AWG séria -
Počet riadkov 1 Počet vodičov 1
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 12 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)