ASPLISPLI22K152
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASPLISPLI22K152
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu JUMPER SPLI-001T-P0.5 X2 6"
listoch: ASPLISPLI22K152.pdf
  • správa
Špecifikácie ASPLISPLI22K152
Číslo dielu ASPLISPLI22K152 Výrobca JST
popis JUMPER SPLI-001T-P0.5 X2 6" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134794 pcs Dátový hárok ASPLISPLI22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria PLI
Počet riadkov 1 Počet vodičov 1
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 6.00" (152.40mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)