ASPHSPH24K51
JSTJST
ASPHSPH24K51 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASPHSPH24K51
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
listoch: ASPHSPH24K51.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ASPHSPH24K51
Číslo dielu ASPHSPH24K51 Výrobca JST
popis LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 368348 pcs Dátový hárok ASPHSPH24K51.pdf
Wire Gauge 24 AWG séria PH
Ostatné mená 455-3081 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 2.00" (50.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)