APALPA22K305
JSTJST
APALPA22K305 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APALPA22K305
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12
listoch: APALPA22K305.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie APALPA22K305
Číslo dielu APALPA22K305 Výrobca JST
popis SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 274503 pcs Dátový hárok APALPA22K305.pdf
Wire Gauge 22 AWG séria PA
Ostatné mená 455-3092 Počet riadkov 1
Počet vodičov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 12.0" (304.8mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm)