36FLZ-SM1-R-TB
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 36FLZ-SM1-R-TB
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu CONN FFC TOP 36POS 0.50MM R/A
listoch: 36FLZ-SM1-R-TB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 36FLZ-SM1-R-TB
Číslo dielu 36FLZ-SM1-R-TB Výrobca JST
popis CONN FFC TOP 36POS 0.50MM R/A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 70830 pcs Dátový hárok 36FLZ-SM1-R-TB.pdf
Napätie 50V ukončenie Solder
séria FLZ stúpanie 0.020" (0.50mm)
obal Tape & Reel (TR) Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Počet pozícií 36 Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Spárovanie cyklov -
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Funkcia uzamknutia Slide Lock Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Materiál krytu Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Farba krytu Gray
Výška nad palubou 0.079" (2.00mm) Plochý typ Flex FFC, FPC
Vlastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Hrúbka 0.30mm
Detailný popis 36 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Aktuálne hodnotenie 0.5A
Kontaktný materiál Phosphor Bronze Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť Tin-Lead Konektor / Typ kontaktu Contacts, Top
Typ konca kábla Tapered Materiál pohonu Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Farba pohonu Black
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
36FMN-SMT-A-TF
36FMN-SMT-A-TF
výrobcovia: JST
popis: CONN FFC TOP 36POS 1.00MM R/A
Skladom: 4503 pcs
Stiahnuť ▼: 36FMN-SMT-A-TF.pdf
RFQ
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN FFC VERT 14POS 1.27MM PCB