32FLZ-SM1-R-TB
JSTJST
JST
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 32FLZ-SM1-R-TB
Výrobca / Značka: JST
Popis produktu CONN FFC TOP 32POS 0.50MM R/A
listoch: 32FLZ-SM1-R-TB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 32FLZ-SM1-R-TB
Číslo dielu 32FLZ-SM1-R-TB Výrobca JST
popis CONN FFC TOP 32POS 0.50MM R/A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4853 pcs Dátový hárok 32FLZ-SM1-R-TB.pdf
Napätie 50V ukončenie Solder
séria FLZ stúpanie 0.020" (0.50mm)
obal Tape & Reel (TR) Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Počet pozícií 32 Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Spárovanie cyklov -
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Funkcia uzamknutia Slide Lock
Farba krytu Gray Výška nad palubou 0.079" (2.00mm)
Plochý typ Flex FFC, FPC Vlastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Hrúbka 0.30mm Detailný popis 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Aktuálne hodnotenie 0.5A Kontaktný materiál Phosphor Bronze