JN2AS10UL1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2AS10UL1-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JN2AS10UL1-R
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
listoch: 1.JN2AS10UL1-R.pdf2.JN2AS10UL1-R.pdf3.JN2AS10UL1-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
64 pcs
  • správa
Špecifikácie JN2AS10UL1-R
Číslo dielu JN2AS10UL1-R Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13758 pcs Dátový hárok 1.JN2AS10UL1-R.pdf2.JN2AS10UL1-R.pdf3.JN2AS10UL1-R.pdf
Napätie 200VAC ukončenie Solder
tienenie - Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť S Materiál skrinky Zinc Alloy
Shell Finish Zinc séria JN2
obal Tray Ostatné mená 670-1071
orientácia N (Normal) Prevádzková teplota -20°C ~ 100°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Funkcia montáže Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Synthetic Resin
Ochrana proti vniknutiu IP67 - Dust Tight, Waterproof Vlastnosti Ground Lug
Typ upevnenia Push-Twist Detailný popis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Aktuálne hodnotenie 3A Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 3.90µin (0.099µm) Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins farba Black
Otvorenie kábla 0.472" (12.00mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie -