ZL2008ALAFT1
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZL2008ALAFT1
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
listoch: ZL2008ALAFT1.pdf
  • správa
Špecifikácie ZL2008ALAFT1
Číslo dielu ZL2008ALAFT1 Výrobca Intersil
popis IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5315 pcs Dátový hárok ZL2008ALAFT1.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač Yes Balík dodávateľov zariadení 36-QFN (6x6)
séria - Sériové rozhrania I²C, PMBus, SMBus
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 36-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 200kHz ~ 1.4MHz Pracovný cyklus (Max) 95%