ZL2004ALNN
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ZL2004ALNN
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN
listoch: ZL2004ALNN.pdf
  • správa
Špecifikácie ZL2004ALNN
Číslo dielu ZL2004ALNN Výrobca Intersil
popis IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4360 pcs Dátový hárok ZL2004ALNN.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 14 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač - Balík dodávateľov zariadení 32-QFN (5x5)
séria - Sériové rozhrania I²C, PMBus, SMBus
obal Tray Balík / puzdro 32-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu PWM Signal Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 200kHz ~ 1.4MHz Pracovný cyklus (Max) 95%