X9C104PIZ
IntersilIntersil
X9C104PIZ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: X9C104PIZ
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC XDCP 100-TAP 100K EE 8-DIP
listoch: X9C104PIZ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie X9C104PIZ
Číslo dielu X9C104PIZ Výrobca Intersil
popis IC XDCP 100-TAP 100K EE 8-DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28433 pcs Dátový hárok X9C104PIZ.pdf
Napätie - Napájanie 5V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) ±300 ppm/°C kužeľ Linear
Balík dodávateľov zariadení 8-PDIP séria XDCP™
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 40 Odpor (Ohmy) 100k
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet odberov 100
Počet obvodov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Non-Volatile Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Up/Down (U/D, INC, CS)
Vlastnosti - Detailný popis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP