X9C103ST2
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: X9C103ST2
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC
listoch: X9C103ST2.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie X9C103ST2
Číslo dielu X9C103ST2 Výrobca Intersil
popis IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5491 pcs Dátový hárok X9C103ST2.pdf
Napätie - Napájanie 5V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) ±300 ppm/°C kužeľ Linear
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria XDCP™
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 40 Odpor (Ohmy) 10k
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet odberov 100
Počet obvodov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Typ pamäte Non-Volatile Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Rozhranie Up/Down (U/D, INC, CS) Vlastnosti -
Detailný popis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC konfigurácia Potentiometer