X9420WS16I-2.7
IntersilIntersil
X9420WS16I-2.7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: X9420WS16I-2.7
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC DIGITAL POT 10K 64TP 16SOIC
listoch: X9420WS16I-2.7.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie X9420WS16I-2.7
Číslo dielu X9420WS16I-2.7 Výrobca Intersil
Dostupné množstvo 5124 pcs Dátový hárok X9420WS16I-2.7.pdf
Napätie - Napájanie ±2.7 V ~ 5.5 V tolerancia ±20%
Koeficient teploty (typ) ±300 ppm/°C kužeľ Linear
Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC séria XDCP™
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 150 Odpor (Ohmy) 10k
obal Tube Balík / puzdro 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet odberov 64
Počet obvodov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte Non-Volatile Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Rozhranie SPI Vlastnosti Selectable Address
Detailný popis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-SOIC konfigurácia Potentiometer